Kandžija promovira svoj novi album Trostruki Salto kroz tri jedinstvena koncerta. Prvi koncert naslovljen 1. SALTO, odvija se 1.10. u VIB-u, a služi kao uvertira za album koji izlazi u 10.
mjesecu.
Uz nove, nikad izvedene pjesme i repetoar već poznatih starih pjesama, koncert će imati i performativni dio u skladu s konceptom albuma.
Sudjelovati na ovom dogadjaju i saznati o cemu se radi će samo oni najbrzi, a koncert se nece ponoviti.
Za sve koji pitaju da li je nastup s bendom? Odgovor je kao i zadnjih par godina, uvijek isti – da!
Bend čini njegova vjerna ekipa s malim promjenama. Predvodi ih Stjepko Galović, a bend čine: Filip Mesarić, Matej Huljev, Goran Pavlović i Josip Skledar.
Nećemo najavljivati kakav će biti album, to se uvjerite sami.